A- A A+

Medyczno-Społeczne Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Łańcucie

Obchody 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości
Menu

Z życia szkoły

„Ja jestem zmartwychwstaniem  
i   życiem.
Kto we Mnie wierzy,
choćby i umarł, żyć będzie.”

Pismo Św., J 11, 25

Z okazji Świąt
Zmartwychwstania Pańskiego
składamy serdeczne życzenia   
wszelkiego dobra,
pokoju, nadziei i miłości.  
Niech rozbrzmiewa zwycięskie  
Alleluja
i napełnia radością całą ziemię,
a Chrystus Zmartwychwstały   
niech błogosławi
w codziennym życiu.

 

 

życzy

Społeczność Medyczno-Społecznego Centrum Kształcenia  
Zawodowego i Ustawicznego
w Łańcucie

Są do odebrania wyniki egzaminów zawodowych osób którzy przystąpili do egzaminu  w sesji styczeń - luty 2018 r. od 23 marca 2018 r. (piątek)
Jeżeli zdający otrzymał wynik negatywny może złożyć w ciągu siedmiu dni deklarację przystąpienia do egzaminu na sesję czerwiec - lipiec 2018 r. w szkole którą ukończył lub uczęszcza.

W dniu 7 marca 2018 słuchaczki semestru II i IV wraz z nauczycielami uczestniczyły w szkoleniu z zakresu wizażu zorganizowanym przez mgr Olgę Szmuc we współpracy z Panią Elżbietą Twardowską – przedstawicielem Golden Rose na terenie województwa podkarpackiego. Tematem szklenia były „Najnowsze trendy w makijażu ślubnym – makijaż dla tradycyjnej i awargandowej panny młodej z wykorzystaniem kosmetyków Golden Rose”. Szkolenie poprowadziła wizażystka marki Golden Rose Pani Kaja Ochał, która zaprezentowała nam produkty Golden Rose polecane do wykonania makijażu ślubnego, omówiła najważniejsze zasady obowiązujące w makijażu ślubnym oraz wykonała pokaz makijażu ślubnego krok po kroku. Uczestnicy szkolenia otrzymali drobne upominki oraz certyfikat. Drogie słuchaczki – pędzle w ruch.

 

 

Trwa rekrutacja ... Zapraszamy do kształcenia w naszej szkole. Proponujemy atrakcyjne kierunki, bezpłatną naukę!!! Nie wymagamy matury!!!