A- A A+

Medyczno-Społeczne Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Łańcucie

Obchody 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości
Menu

Z życia szkoły

 

21 kwietnia 2018, w samo południe Muzeum Zamek w Łańcucie zorganizowało Dzień Wolnej Sztuki. To ogólnopolskie wydarzenie, skłaniające do świadomego obcowania z obiektami muzealnymi. Godzinna akcja polega na zachęceniu turystów do wnikliwego obejrzenia pięciu eksponatów, zaproponowanych przez dane muzeum.Uczestnicy kwalifikacyjnego kursu zawodowego asystemt osoby niepełnosprawnej w MSCKZiU w Łańcucie skorzystali z tej propozycji ucząc się różnych form aktywizacji i przygotowania do korzystania z dóbr kultury osoby niepełnosprawne.


żródło: https://www.google.pl/search?q=dzie%C5%84+wolnej+sztuki2018+%C5%82%C4%85%C5%84cut&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiq296oie3bAhXGKlAKHahbAIMQ_AUICygC&biw=1280&bih=671#imgrc=cHV2TFR8PCdvYM:

11 maja słuchaczki II semestru technik usług kosmetycznych odbyły wycieczkę do Storczykarni . Krótkie zwiedzanie szklarni wypełnionych po brzegi roślinami , kwiatami było okazją do przypomnienia różnorodnych technik relaksacyjnych związanych z przyrodą jak fitoterapia, chromoterapia aromaterapia i estetoterapia.

W dniu 4 czerwca grupa uczniów z kierunku terapia zajęciowa odwiedziła oddział pediatryczny naszego szpitala aby przekazać zabawki zebrane przez uczniów i słuchaczy dla dzieci. To trochę spóźniony prezent na Dzień Dziecka. Poznaliśmy kilkoro dzieci i zapoznaliśmy się z placówką. Dziękujemy szczególnie słuchaczkom IV semestru technik usług kosmetycznych które przekazały najwięcej zabawek.

 

Uroczyste zakończenie roku szkolnego odbędzie się dnia 22.06.2018 (piątek ) o godz. 900 w sali nr 17.

Wszystkich pracowników, słuchaczy i uczniów MSCKZiU w Łańcucie serdecznie zapraszamy.

Dziękuje

Trwa rekrutacja ... Zapraszamy do kształcenia w naszej szkole. Proponujemy atrakcyjne kierunki, bezpłatną naukę!!! Nie wymagamy matury!!!